Ochrana osobních údajů

Úvod

Na jakuspetonline.cz si vážíme vašeho soukromí a jsme odhodláni chránit vaše osobní údaje. Tato zásada ochrany osobních údajů vám poskytuje informace o tom, jak chráníme a využíváme informace, které od vás získáváme. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami popsanými v nejaktuálnější verzi této zásady. Doporučujeme vám také seznámit se s našimi Obchodními podmínkami, které objasňují obecná pravidla používání našeho webu.

Osobní a neosobní informace

Rozlišujeme mezi osobními a neosobními informacemi. Zatímco osobní informace vás identifikují jako jednotlivce (např. jméno, adresa, e-mail), neosobní informace vás nemohou přímo identifikovat.

Sběr a použití informací

Shromažďujeme osobní informace prostřednictvím různých metod, například když nám zašlete žádost nebo formulář, provedete transakci nebo nám poskytnete informace při podpoře transakce. Používáme vaše osobní údaje pro poskytování a zlepšování našich služeb, zasílání informací a marketingových materiálů, které by vás mohly zajímat, a pro fakturaci a podporu.

Cookies a sledovací technologie

Používáme cookies a podobné technologie pro sběr informací na našem webu. Tyto technologie nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a umožňují nám lépe pochopit, jak náš web používáte.

Sdílení osobních údajů

Vaše osobní údaje sdílíme pouze v omezeném rozsahu a vždy s vaším svolením, s výjimkou případů vyžadovaných zákonem nebo v rámci poskytování našich služeb.

Zabezpečení vašich údajů

Používáme standardní metody zabezpečení k ochraně vašich osobních údajů před ztrátou, zneužitím a neautorizovaným přístupem. Přesto nemůžeme zaručit úplnou bezpečnost vašich údajů.

Vaše práva

Máte právo přistupovat k vašim osobním údajům, požadovat jejich opravu nebo smazání a omezit jejich zpracování. K správě nebo smazání vašich údajů navštivte svůj uživatelský účet na našem webu.

Kontaktní údaje

Pro jakékoli dotazy nebo žádosti týkající se vašich údajů nás kontaktujte na info@jakuspetonline.cz.

Změny zásad

Zásady ochrany osobních údajů se mohou měnit. O všech významných změnách budete informováni prostřednictvím e-mailu.

Přejít nahoru