Vedení třídy

Popis

Virtuální asistenti, jako je ChatGPT, mohou pomoci se správou třídy tím, že různými způsoby poskytují podporu učitelům a studentům. ChatGPT je jazykový model založený na umělé inteligenci, který může pomoci při správě aktivit ve třídě, jako je odpovídání na otázky, poskytování zpětné vazby a připomenutí. Může také pomoci s hodnocením a hodnocením, vytvářením plánů hodin a prováděním výzkumu na různá témata související se vzděláváním.

Návod

  1. Vyberte si prompt, který specifikuje vaše potřeby.
  2. Klikněte na tlačítko “Vyplnit“.
  3. Vyplňte příslušná pole, která jsou v promptu zvýrazněna.
  4. Klikněte na tlačítko “Vygenerovat” a zobrazí se kompletní prompt s vašim relevantním textem.
  5. Následně klikněte na tlačítko zkopírovat do schránky.
  6. Nyní klikněte na tlačítko “Přejít do ChatGPT
  7. Přihlašte se ke svému účtu a vložte do chatu vygenerovaný prompt. Použijte zkratku CTRL+V

Tipy

Řiďte se těmito pokyny, abyste maximalizovali své zkušenosti a odemkli plný potenciál svých konverzací s ChatGPT.

Použijte ChatGPT k poskytování okamžité zpětné vazby studentům: Virtuální asistenti mohou učitelům pomoci rychle poskytnout zpětnou vazbu studentům, což může být obzvláště důležité v prostředí vzdáleného vzdělávání. Učitelé mohou využít ChatGPT k včasnému poskytování zpětné vazby k úkolům, testům a dalším kurzům, což studentům pomůže zlepšit jejich výkon.

Použijte ChatGPT k zodpovězení běžných otázek: ChatGPT lze použít k zodpovězení často kladených otázek, jako jsou otázky týkající se úkolů, termínů nebo zásad ve třídě. To může učitelům ušetřit čas a umožnit jim soustředit se na jiné aspekty řízení třídy.

Použijte ChatGPT k personalizaci výuky: ChatGPT lze použít k personalizaci výuky pro jednotlivé studenty tím, že jim poskytnete zdroje a aktivity na základě jejich individuálních potřeb a zájmů. Na základě analýzy dat studentů může ChatGPT doporučit personalizované učební plány a poskytnout cílenou podporu, která studentům pomůže dosáhnout jejich cílů.

Obsah pouze pro odběratelé

Pokud chcete odemknout přístup, musíte si zakoupit předplatné. Pokud máte předplatné zakoupeno, tak se stačí přihlásit.

Přejít nahoru